Zabiegi

Operacje piersi, chirurgia ręki, odsysanie tkanki tłuszczowej, chirurgia ogólna i naczyniowa, laryngologia, dermatologia estetyczna, zabiegi korekcyjne laserem.

Liposukcja

To zabieg modelujący sylwetkę przez usunięcie nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej z niektórych okolic ciała, jak np. podbródek, brzuch, uda, ramiona, kolana. Wykonywany jest przez małe nacięcia na skórze; po zabiegu konieczne jest noszenie odpowiednio dobranego uciskowego ubrania, które zmniejsza obrzęk pooperacyjny i pomaga w obkurczaniu się skóry. Gojenie trwa 7-14 dni. W tym okresie ustępuje większość obrzęków i zasinień. Zalecane są masaże przyśpieszające procesy gojenia.

 

Kto kwalifikuje się na zabieg liposukcji:
Osoby poddające się temu zabiegowi powinny być ogólnie zdrowe. Szczególnym przeciwwskazaniem są choroby serca czy cukrzyca. Operacja ta daje świetne wyniki w usuwaniu nadmiaru tłuszczu w konkretnych miejscach na ciele, nie jest natomiast dobrym sposobem na zrzucenie dziesiątków kilogramów nadwagi. Istotnym czynnikiem, który ma wpływ na sposób przeprowadzania zabiegu jest elastyczność skóry. U osób z nadmiernie zwiotczałą skórą może być konieczne połączenie zabiegu liposukcji z plastyką brzucha czyli abdominoplastyką.

Centrum Chirurgii Plastycznej
Malia

ul. gen. J. Zajączka 11 (wejście od ulicy Rydygiera), 01-510 Warszawa

tel./faks 22 331 07 32
tel. 22 621 66 26
tel. kom. 695 383 338

kontakt@centrummalia.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 20.00

Zadzwoń 22 331 07 32