Zabiegi

Operacje piersi, chirurgia ręki, odsysanie tkanki tłuszczowej, chirurgia ogólna i naczyniowa, laryngologia, dermatologia estetyczna, zabiegi korekcyjne laserem.

Face lifting

Operację tę wykonuje się wtedy, gdy jest widoczne zwiotczenie policzków, podbródka i szyi – wywołane nadmiarem skóry i zmniejszeniem napięcia mięśni.

 

Zabieg polega na przywróceniu młodzieńczego owalu twarzy oraz wygładzeniu szyi. Cięcia są wykonywane w niewidocznych miejscach nad uchem, w uchu, oraz z tyłu w rowku zausznym. Blizny są prawie niewidoczne już po paru miesiącach. Stosujemy również technikę przywrócenia prawidłowego napięcia mięśni policzków i szyi. Może to wydłużyć efekt zabiegu nawet do kilkunastu lat. Obrzęki i zasinienia ustępują w ciągu 7-14 dni, a szwy są usuwane po 7-10 dniach.

 

Rezultaty, jakie przynosi facelifting:
Celem tego typu operacji jest przede wszystkim poprawa zarysu twarzy i napięcia pokrywającej ją skóry, a nie zupełne wygładzenie wszystkich zmarszczek. W związku z tym bardzo często dla kompleksowego odmłodzenia całej twarzy wykonywane są również różnego rodzaju zabiegi uzupełniające takie jak plastyka powiek, dermabrazja laserowa lub chemiczna oraz zabiegi z użyciem wypełniaczy tkankowych w postaci np. własnej tkanki tłuszczowej.

 

Operacja nie zatrzymuje procesu starzenia się twarzy, a jedynie cofa go do pewnego punktu. Efekty zabiegu są długotrwałe i utrzymują się od kilku do kilkunastu lat w zależności od trybu życia, wpływów genetycznych, ekspozycji na słońce czy palenia papierosów.

Centrum Chirurgii Plastycznej
Malia

ul. gen. J. Zajączka 11 (wejście od ulicy Rydygiera), 01-510 Warszawa

tel./faks 22 331 07 32
tel. 22 621 66 26
tel. kom. 695 383 338

kontakt@centrummalia.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 20.00

Zadzwoń 22 331 07 32